הוספת הודעההוספת תגובה פורום רשלנות רפואית - ראש הפורום

האם יש עילה לרשלנות?!?

mazal(4.7.2010, 4:43)

שלום ,ליפני כחצי שנה אימי עברה אירוע לבבי שבו היא עברה דום לב ואנוקסייה .

אימי בעקבות המוות קליליני ומחוסר חמצן סובלת כרגע מגיעה קשה בזיכרון ..וזה כזה חמור שהיא לא זוכרת מה היא אכלה מליפני 5 דקות, בנוסף לכך יש לה פגיעה קשה בלב ולכן אסור לה לעבור שום ניתוח(לא קפיץ,לא צינתור למרות שהיא צריכה)...ובנוסף להשלכות אלו יש לה פגיעות קוגנטיביות: ביטחון עצמי נמוך, התנהגות ילדותית, תלותיות, דיכאון , חוסר מוטיבציה ועוד...

אימי צעירה בת 41, כ-3 חודשים ליפני המיקרה היא התלוננה על כאבים חזקים בחזה ויש לציין שייש להם סיפור משפחתי של התקפי לב (אח אחד ניפטר עוד אח עבר צינתור ואח שלישי עבר צינתור וקפיץ )...ולמרות זאת הרופאים טענו שאין לה ממה לחשוש מדובר בבעיה במערכת עצים וזה בעיה פסיכולוגית= חרדות קשות.

אימי במהלך תקופה זו עברה דיהנום :כל יום הזמינה רופא לבית , ביקור יומיומי במיון ואף אחד לא העלה על עצמו שאולי מדובר בבעיה פיזית ולא נפשית!...ובהמשך היא טופלה במחלקה לבריאות הנפש ולאחר שיכנועים רבים מצד הרופאים היא לקחה המון כדורי הרגעה כדי להרגיע את הכאבים החזקים בחזה בטענה שזה בסך הכל חרדה .

יום אחד היא הגיעה למיון שובעם כאבים ואמרו לה לחכות עד שייתפנה רופא כי יש מקרים יותר דחופים עד שזה הגיע למצב שאימי איבדה את הדופק כמה דקות ובזכות ערנותה של דודתי שמו לב לכך.

אני שואלת האם לדעתכם יש עילה לתביעה ?!!