הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שאלה אחרונה ממני להיום

שואל(15.9.2021, 16:51)

היה איזה פסיכולוג שאמר לי שבדיקה טובה על מנת לוודא אם הזיקפה שלי היא טובה היא שאם הייתה חדירה לאיבר המין הנשי, הוא צודק לדעתך ? זה תמוה , כי הרי אפשר להחדיר לאיבר הנשי גם אצבע !

הסקס האחרון שלי היה עם נערת ליווי רוסייה שלא יודעת טוב עברית וכרגע אני לא רוצה לחזור לקבל ממנה מין וברור לך שאני לא יכול להתקשר אליה ( למרות שיש לי את מספר הפלאפון שלה ) לשאול אותה ברוסית אם איבר מיני גדול בעת זיקפה ואם כאבה לה החדירה אפילו אם אני אשלח לה תמונה של הפנים שלי בווצאפ, לא ? כי הסיכוי שהיא תזכור הוא נמוך... לא ? כי יכול להיות שאני לא הייתי הלקוח היחיד שלה באותה יום, לא ? ואצל הנערת ליווי הלפני אחרונה שהיא אמרה לי שיש לי גדול ( ויכול מאוד להיות שהיא נהנתה.. אבל גם אומרים שנערות ליווי מזייפות אורגזמה בסקס עם הלקוח ... ) הייתי אצלה לפני 3 חודשים וגם אם אני ישלח לה תמונה של הפנים שלי או שאבוא אליה שוב היא לא תזכור אם היא נהנתה איתי או לא , חא ? האם אתה מציע לי לצלם את איבר מיני בעת זיקפה ולשלוח אותו לאנשים שיוכלו לחוות את דעתם דרך התמונה אם יש לי איבר מין תקין בעת זיקפה ? פשוט אני רוצה להגיע בעתיד מוכן ושבמידה ותהיה לי בת זוג אז אני אדע שאני יכול לספק אותה ... ( כי ברור לך שלבת זוג לעומת נערת ליווי חשוב להינות בסקס ולגמור ) ואני לא יודע אם ב- 100 אחוז האיבר שלי יזדקף אם היא תעשה לי מין אוראלי

ונושא אחרון שאני רוצה לשאול אותך לגבי הוא מה לעשות עם כך שכבר מאז תחילת הקיץ כשאני רואה בחורות ברחוב אני מתלהב כמעט מכל בחורה ומוכן לשכב עם כל בחורה , מכל העדות וגם עם בחורות רזות וגם עם בחורות פחות רזות - שבערך כבר 5 שנים אני מוכן לשכב עם כל אחת - בחזקת " מוכן לשכב עם כל מה שזז " ושאני מדמיין את עצמי כשאני עובר ברחוב עושה סקס עם כל אחת שעוברת ברחוב ו " מפשיט אותה בעיניים שלי " האם זה לא קשור לזה שעכשיו קיץ והרבה בחורות הולכות עם שמלות או גופיות מפתות ופעם בחודשיים יש גם בחורה שממש ירדה מהפסים והגיעה לסופר מרקט בביקיני כי היא בדיוק בדרך לחוף הים ובמקרה אני צופה בכל זה בעל כורכי ? הסעיף הזה התחיל לי רק בקיץ האחרון ! אין סיכוי שבחורף השיגעון הזה יחלוף מעצמו כשכל הבחורות יתעטפו להן בז'קטים, סוודרים ומעילים ? אז כנראה שאני לא רוצה לשכב עם מישהי בת 85, אבל זו כן יכולה להיות מישהי לא רזה כל כך בת 45 שהיא אמא ל- 2 מתבגרות שלמשל התחלתי עם אחת כזו בפרטי בפייסבוק ( ואני להזכירכך בן 33 וחצי )! זה כאילו שאני הפסקתי לברור כמעט לגמרי בחורות מאז נובמבר 2016 ! ואכן קיזזתי בחצי את המינון של הריספונד לפני כמה חודשים כי רציתי כבר שתחזור לי הזיקפה ואז החל השיגעון של " הפשטת הבחורות " כשעונת הקיץ רק מסבכת אותו עוד יותר !