הוספת הודעה פורום כתפיים - ראש הפורום

כאב בכתף ימין בזמן מנוחה ומאמץ

איתי(8.9.2019, 15:54)
היי ד"ר, הנני בן 42 183 ס"מ 95 ק"ג בריא ופעיל ספורטיבית. לפני כחודש וכחלק מאימון ביצעתי מספר רב של עליות מתח במשך מספר שעות. בסוף היום הרגשתי כאב בשתי הכתפיים, הנחתי שהמאמץ היה גדול, יש מעט רגישות והתעלמתי. במשך חודש לאחר הופעת הכאב שמתי וולטרן, קרח וכו והכאב בכתף שמאל נעלם אך בכתף ימין יש כאב גם בזמן מנוחה ובטח במאמץ (הכאב בחלק הקידמי של הכתף)...במיוחד שהיד מונפת... אינני יכול לעשות מתח וישנה תחושת מוגבלות ,תחושה כאילו אין כח בכתף ימין.
ביצעתי אולטראסאונד והכל תקין,מצב סיכום הבדיקה. גיד הביצפס נראה בעובי והדיות תקינים ומיקומו התקין בתעלה. גיד הסופראספינטוס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים. גיד האינפראספינטוס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים. גיד הסובסקפולריס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים. לא נראה נוזל בכמות משמעותית סביב גיד הביצפס או בבורסה סובדלטואיד-סובאקרומיום. פרק אקרומיוקלוויקולרי ברוחב תקין. לסיכום : בדיקת כתף תקינה .
שאלתי היא האם זו דלקת חריפה? האם זו פגיעה אחרת שאיננה מתגלה באולטרא סאונד, אשמח לעזרה ולהסבר על מנת לפתור את הבעיה. בבברכה, איתי
הנני בן 42 183 ס"מ 95 ק"ג בריא ופעיל ספורטיבית. לפני כחודש וכחלק מאימון ביצעתי מספר רב של עליות מתח במשך מספר שעות. בסוף היום הרגשתי כאב בשתי הכתפיים, הנחתי שהמאמץ היה גדול, יש מעט רגישות והתעלמתי. במשך חודש לאחר הופעת הכאב שמתי וולטרן, קרח וכו והכאב בכתף שמאל נעלם אך בכתף ימין יש כאב גם בזמן מנוחה ובטח במאמץ (הכאב בחלק הקידמי של הכתף)...במיוחד שהיד מונפת... אינני יכול לעשות מתח וישנה תחושת מוגבלות ,תחושה כאילו אין כח בכתף ימין.
ביצעתי אולטראסאונד והכל תקין,מצב סיכום הבדיקה.
גיד הביצפס נראה בעובי והדיות תקינים ומיקומו התקין בתעלה.
גיד הסופראספינטוס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים.
גיד האינפראספינטוס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים.
גיד הסובסקפולריס נראה בעובי ,הדיות ומהלך תקינים.
לא נראה נוזל בכמות משמעותית סביב גיד הביצפס או בבורסה סובדלטואיד-סובאקרומיום.
פרק אקרומיוקלוויקולרי ברוחב תקין.
לסיכום : בדיקת כתף תקינה .
שאלתי היא האם זו דלקת חריפה? האם זו פגיעה אחרת שאיננה מתגלה באולטרא סאונד, אשמח לעזרה ולהסבר על מנת לפתור את הבעיה.
בבברכה,
איתי