הוספת הודעההוספת תגובה פורום פסיכולוגיה-מבוגרים - ראש הפורום

פחדים

מאיה(7.5.2005, 12:52)

עירית שלום,

לפני כשנה וחצי עברתי תאונת דרכים קשה עם אוטובוס במהלך השירות הצבאי. לא קיבלתי טיפול רפואי הולם ולא טיפול נפשי למרות שנשארה בי צלקת איומה מנסיעות באוטובוס. אני חווה התקפי חרדה ופחד בכל נסיעה באוטובוס מאז (2 נסיעות בשבוע כפול 19 חודשים) ואף אחד לא התייחס לתלונות שלי ולא ניסה לעזור, גם לא הקב"ן.

חוץ מהמקרה הזה, כל השירות הצבאי שלי היה רע מאוד. מבחינה נפשית אני מרגישה שהצבא שבר והרס אותי ואני לא אותו בנאדם מאז שהתגייסתי.

הייתי בטיפול קב"ן למשך 3-4 פגישות, ראיתי שאין לו שום נכונות לעזור לי, הוא לא מאמין לי וחושב שאני "סתם מתבכיינת, וזה קורה לכולם" (במילים שלו) אז הפסקתי ושמרתי הכל לעצמי. לא היה לי עם מי לדבר ולא ידעתי מה לעשות.

הרבה פעמים חשבתי להתאבד או לפצוע את עצמי בצורה קשה כדי שיאשפזו אותי.

היום אני משוחררת, עם הרבה פחדים וחרדות. אני פוחדת להיות לבד בבית בלילה, אני מדמיינת דברים, שומעת דברים, כל דבר שהוא יוצא דופן אני מפרשת בצורה שבאה לפגוע בי ולהרע לי. בקיצור, אני במצב ממש איום. הדבר היחידי שעוזר לי איכשהו זה לכתוב הכל ביומן שאני מנהלת מזה הרבה שנים.

לקחתי באופן עצמאי רגיעונים טיבעיים שיש בבית מרקחת ללא מרשם רופא ותסיס רסקיו, אבל זה לא עוזר. אמא שלי לא מבינה אותי ואני גם לא רוצה להטריד אותה יותר מידי. אני פשוט לא יכולה יותר.

מה אני עושה?

הודעה בפורוםפחדיםמאיה ‏7.5.05
הודעה בפורוםפחדיםעירית פז ‏8.5.05
הודעה בפורוםפחדיםמאיה ‏15.5.05
הודעה בפורוםשאלהיעל ‏10.5.05
הודעה בפורוםשאלהעירית פז ‏11.5.05