הוספת הודעההוספת תגובה פורום פסיכולוגיה-מבוגרים - ראש הפורום

חשוב לי להוסיף

מוטרדת(10.7.2005, 13:09)

הכרתי הרבה גברים לפני שפגשתי את בעלי, והיה לי מאוד קשה ליצור קשר זוגי לטווח ארוך לפניו וכן נפגעתי רבות הן מגברים והן מנשים (וגם יש לי סיפור משפחתי לא פשוט). הוא באמת אדם מאוד מיוחד, ומכל שאר הבחינות אנחנו החברים הכי טובים בעולם - אנחנו באים מרקע דומה, יש לנו חוש הומור משותף, צוחקים הרבה ביחד, ויש לנו בסה"כ הרבה תחומי עניין משותפים (למרות שלי באופן כללי יש יותר תחומי עניין מאשר לו). עלי לציין שבעיקר בגלל נסיון העבר והקושי הרב שהיה לי למצוא זוגיות, והקושי שלי בכלל ביצירת קשרים אישיים בריאים - אני פוחדת להיות בלעדיו. פוחדת שאם ניפרד אני דנה עצמי לחיים בודדים באופן מוחלט, כי באמת רוב הגברים שפגשתי לפניו ובכלל רוב האנשים שאני פוגשת הם חארות מושלמים. בגלל זה כל כך קשה לי. אני מרגישה שאני מוותרת על מין בשביל להרגיש בטחון ושייכות, ומצד שני החוסר במין גורם לי לחוש כל כך חסרת בטחון - מעגל בלתי נפסק, ביצה ותרנגולת.

עלי לציין שהיתי בטיפול פסיכולוגי עוד לפני הטיפול הזוגי שמאוד עזר לי להתמודד עם החיים, אבל לא שיפר את הבטחון העצמי שלי ביחסים בין אישיים .

אני יורדת על עצמי שאני פשוט פחדנית שמפחדת לחיות לבד, ומצד שני מרגישה כבר עכשיו כל כך לבד. ולפעמים אני מרגישה כל כך ביחד איתו.

הבלבול והקיצוניות הללו פשוט משתקים אותי.