פורום גמילה מעישון - ראש הפורום

תופעות לוואי ?

יעל(11.10.2007, 9:04)

שלום

אני חדשה בפורום...

אני לוקחת כבר חודש וקצת את הזיבן (התחלתי חפיסה שנייה) אני מעשנת 30 (!!!) שנה והוחלט שאפסיק לעשן (בכוונה כתבתי הוחלט - מה שנקרא "הנחתה מלמעלה").

בכל זאת, אני עדיין מעשנת 1-2 סיגריות ליום, כשאני מרגישה שאני "יורדת מהפסים".

החלטתי שמהיום - גם זה לא ! אני מתרחקת מחברים מעשנים, ונהנית מזה שאין לי ריח של סיגריות באצבעות, בשיער, בבגדים וכו'.... מקווה שזה יסתדר.

דרך אגב,זו הפעם השנייה שאני מנסה להיגמל מעישון באמצעות הזיבן. בפעם הראשונה הייתי ממש חכמה, ולאחר שהפסקתי לעשן - ונסתיימה החפיסה הראשונה של הזיבן - חשבתי, למה להמשיך ? הרי אני כבר לא מעשנת.... אחרי חודש וחצי - חשבתי או להתאשפז במוסד פסיכיאטרי (כי הפכתי להיות "מסוכנת" לעצמי ולסביבה...) או לקחת סיגריה. כמובן, שהסיגריה ניצחה.

אבל ! (כן,תמיד יש אבל...)

מאז שאני לקוחת את הזיבן - יש לי יובש בחלל הפה (בעיקר בלשון) ופצעים... מסביב ללשון - שזה פשוט כואב באופן שלא ניתן לתאר. (משתמשת ב-"ג'לקליר" להקלה - לא ממש עוזר) והדבר שהכי מפריע לי - זה שיש לי גירוי בגרון (נבדקתי ולא נמצא דבר) והשיעול הנלווה לזה הוא יבש ומחניק כאחד. אני מתעוררת בלילות בגלל השיעול - וגם בעלי... וכל מי שבסביבתי נבהל כאשר שומע אותי משתעלת.... (בהצגות/סרטים למשל... זה ממש לא לעניין !)

האם יש קשר ???? ואם כן, האם זה אמור להפסיק מתי שהו ???

דבר נוסף - ראיתי שאתה ממליץ (דר' עמית רותם) להשתמש באמצעים מכילי ניקוטין לעזרה להפסקה - כאשר על הדף הנלווה לזיבן - כתוב שלא לעשות כן.... ???

אודה לתשובה (סליחה על אורך המסמך - מקווה שלא שעממתי אתכם יותר מידי...)

המשך יום טוב !

וגמילה קלה לכל חברי הפורום.

שלכם

יעל