פורום פסיכולוגיה-הורי מתבגרים - ראש הפורום

בעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שנים

אמא מודאגת כבר 3 שנים(20.10.2007, 21:31)

גידי שלום

תודה על התשובה.

לומר את האמת אנחנו נעים באי ודאות תמידית מבחינת מצבו של בני וזה בעצם מה שמחמיר את הבעיה שאנחנו לא יודעים היכן הבעיה האם יש לו בעיה פסיכיאטרית , האם הוא נפגע מזה שניסה סמים קלים ,האם הוא סתם פרזיט שצריך לנער אותו ? אני לא שוכחת שעד גיל חמש עשרה וחצי הילד היה ילד רגיל ופעיל במיוחד ובשלוש השנים האחרונות עיקר הפעילות שלו היא בשינה ביום ובילוי בלילה.

אני מנסה בכל כוחי ונותנת הזדמנות לפסיכולוג ולכן גם לא הגבתי לך כבר חודש אבל לא כל כך מצליחה לקבל תשובות משביעות רצון מהפסיכולוג. דרך אגב הוא יושב בתוך מכון המרכז בתוכו עו"ס פסיכיאטרים ועוד אנשי מקצוע הוא בהגדרה עו"ס קליני והגענו למכון עצמו עפ"י המלצות של חברים והיות ורצינו פסיכולוג/עו"ס שהוא גבר פנינו אליו היות והוא הגבר היחידבמכון זה בהתמחות הזו. אנחנו דווקא מנסים לסמוך עליו והשתתפנו עם בני

ב 2 פגישות לאחרונה הילד הולך לבד לפגישות ואינו מעונין לצרף אותנו ככה נוח לו יותר לתמרן ולשקר לפסיכולוג. הוא לא מספר לו את כל האמת על מה שקורה בבית והוא מוכר לו סיפורים שהוא מנסה להשתפר אבל תכלס כלום לא קורה.

פנינו לפסיכולוג וביקשנו אנחנו פגישה עימו אפילו לבד רק כדי לקבל כיוון והוא ביקש עוד פגישה שתיים עם בני ואז יזמין אותנו לשיחה שוב איתו דבר שייצור עימות חזיתי .

אנחנו מבינים שישנה בעיה של חיסיון פרטים בגלל שהוא עבר את גיל 18 ולפסיכולוג אין אפשרות ליידע אותנו מה קורה בפגישות עצמן אבל האם זה הגיוני שאנחנו משלמים

ולא מעודכנים במה שקורה מה עוד שאנחנו מכירים את הגרסאות של בני והוא מספר לו על השתדלויות שהוא עושה רק כדי להרוויח זמן ולהמשיך לא לעושת כלום כי עובדתית הוא ממשיך לא לעשות כלום עם עצמו ונגמרו לו כבר כל התירוצים.

אנחנו באמת רוצים לתת סיכוי אמיתי לטיפול (כבר עשה כ 9 פגישות שזה כבר צריך לתת כיוון מסויים עם אור בקצה המנהרה )אבל בינתיים כלום.

האם יכול להיות שהפסיכולוג לא מצליח לפצח את התחכום של בני ? יש לציין שהוא מאוד מאוד מתוחכם ויש לו חושים אינטואטיבים חזקים מאוד.

מה שמפחיד אותי זה אם הוא משתמש באופן מזדמן בסמים .הוא לא מוכן לבוא איתנו לאל סם לבדיקה היות וטוען שזו השפלה אומר שלא אכפת לו שנביא בדיקה הביתה ונראה שהוא לא משתמש

אם נדע בוודאות שהוא סתם פרזיט שצריך ניעור יהיה לנו יותר קל לקבל החלטות

מה דעתך ?

הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםהאמא המודאגת 14.9.07 ‏15.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםאמא מודאגת ‏15.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםהאמא המודאגת 14.9.07 ‏16.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםגידי לוין ‏19.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםהאמא המודאגת 14.9.07 ‏21.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםגידי לוין ‏24.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםהאמא המודאגת 14.9.07 ‏26.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםגידי לוין ‏27.9.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםאמא מודאגת כבר 3 שנים ‏20.10.07
הודעה בפורוםבעיה חמורה ומתמשכת כבר 3 שניםאמא מודאגת כבר 3 שנים ‏27.10.07