הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

מה אני אמור לעשות במצב כזה?

עומר(28.8.2011, 6:12)

טוב אז אני עומר בן 17, יש לי עוד אחות בת 13 ועוד אח בן 5

נתחיל בזה שאני לא סובל את המפחה שלי חוץ מאח שלי בן ה6.

עם אבא שלי אני לא מדבר כבר כמה שנים ועם אמא שלי כמה חודשים, מהסיבה שהם פוגעים בי כל פעם שאני בקשר איתם ואני לא מוכן לפגיעה הזאת.

ההורים שלי בזמן האחרון מנסים לשכנע את אח שלי הרטן, היחידי שאני באמת אוהב, להתרחק ממני, הם שוטפים לו את המוח, אומרים לו לא לשחק איתי, אומרים לו שכל פעם שאני ישחק איתו אני ירביץ לו וכו' וכו',

מה שבאמת קורה זה שלפעמים שאנחנו משחקים הוא מרביץ לי, ואני מן הסתם מחזיר לו, אז ההורים קוראים לו ואומרים, לא לשחק איתי, עם דגש על לשחק, ולא לא להרביץ לי.

אז ככה בזמן האחרון קרה מצב שאין לי מושג מה לעשות איתו.

אחותי מפחדת להירדם בחדר שלה אז היא כל הזמן נרדמת בסלון מול הטלוויזיה, לרוב ביחד עם אמא שלי. ושאני רוצה לראות טלוויזיה אני לא יכול כי היא יושנת שם במקום במיטה שלה.

עכשיו אני גם רוצה לראות טלוויזיה אם לא ביום אז לפחות בלילה, אני אומר לה ללכת למיטה והיא שמה עליי פס, מתעוררת לשנייה מסתכלת עליי וחוזרת לישון, ולהורי לא אכפףת, הם מעודדים את ההתנהגות הזאת כלפיי.
עכשיו אני חסר אונים, לא יכול לראות טלוויזיה, כי היא שמה עלי ... אז מה שאני יכול לעשות זה למשוך אותה מהספה כדי שגם אני אוכל לשבת ולראות, בכל זאת אני צריך לשרוד לא? ואז אם אני עושה את זה ה"הורים" שכמובן מאוד דואגים לילדתם מאיימים שההם יעיפו אותי מהבית או יקראו למשטרה כי אני "אלים כלפי אחותי"

מה עושים?