הוספת הודעההוספת תגובה פורום קריירה - אימון אישי - ראש הפורום

לא מוצאת סיכוי לעצמי

מדוכאת מאוד כמעט תמיד(22.9.2009, 19:38)

שלום,

אני בת 23 נשואה לבעל מקסים ותומך + שני בנים (שנתיים, 10 ח') מתוקים.

סטודנטית שנה ג' (כביכול) להוראה, אבל יש לי עוד המון להשלים (עוד 3 שנים בערך...)

בעלי גם סטודנט ושננו לא עובדים, אנחנו גרים ללא שכר דירה והוריו תומכים בנו כלכלית.

אני לא מוצאת את עצמי!! שונאת מאוד את מה שאני לומדת ולא רואה את עצמי מתעסקת בהוראה בכלל, כל יום במכללה לוקח ממני אנרגיות נפשיות אך מצד שני אני יודעת שאני חייבת תואר כי אחרת לא יהיה לי לאן להתקדם.

הבעיה היא שאני שונאת הכל. עשיתי בדיקה מאוד מקיפה לגבי לימודים בזמנו וגם עכשיו ולא מצאתי שום שום שום דבר שמעניין אותי, גם כשניסיתי סתם לחשוב מה אני אוהבת, אני פשוט לא אוהבת כלום וכשאני נמצאת במשהו שאני לא אוהבת אין לי בכלל כח סיבולת להישאר איתו- וככה זה עם כל דבר (עבודות שעבדתי ולא החזקתי מעמד, קורס שהתחלתי ופרשתי, מגמת מוזיקה שעזבתי, הדרכה בתנועת נוער שפרשתי וכו'...)

אני ממש ממש רוצה לעזוב את הלימודים, אבל אז, מה אני יעשה? כלום ישקע בדיכאון וירגיש עוד יותר אפסית... וזו התחושה שלי כל הזמן, הדבר היחיד יחיד שיש לי פוטנציאל זה- שירה. וגם זה, נשאר רק בגדר פוטנציאל, ללמוד פיתוח קול אין לי כסף וגם אם היה אז אין לבחורה דתיה מה לעשות עם זה וגם לחילונית אני בספק עד כמה אפשר להתפרנס מזה בכל אופן זה לא ראלי וגם יש לי פחד קהל ולכן אני גם לא מסתדרת עם תואר של הוראה...

אני ממש עצובה כל היום, מזל שהילדים במעון מדהים ויש לי להיות איתם רק 3 שעות אחה"צ, שעות המשחק היומי שלי, חיוכים אינסוף, משחקים והענקת אהבה (זה לא משחק כמובן..)

אני לא מוצאת שום סיכוי לעצמי, מה לעשות בהמשך הדרך, אני לא אוהבת שום תחום, ממש כלום, אני מרגישה שכל יום אני נרקבת יותר ויותר, אני בספק אם יש תשובה בכלל למצב שלי.

תודה.