הוספת הודעההוספת תגובה פורום קריירה - אימון אישי - ראש הפורום

בעיה במקום עבודה

דדלי(28.9.2012, 16:52)

שלום רב,

אני בת גיל של הקידומת השישית לחיי.

אני עובדת במקום שיש בו שפע של "משחקי יוקרה", ואני נמצאת בפוזה של מזכירה כללית של כולכולכולכולכולם.

מה שקורה בשנים האחרונות הגיעה בחורה מאוד מאוד "מתוקה אמיתית" (אחת כזאת שהחיוך לא מש מפניה ובאמת נראית על הכיפאק), והיא מאוד מאוד אהובה על המנכ"לית, ומאידך אני מאוד בלתי אהובה על אותה מנכ"לית. המנכ"לית הינה בעצמה מאוד בקטע של משחקי יוקרה ומאוד משחקת בעובדיה באיפה ואיפה והיא מאוד יוצרת אנטגוניזם בהתנהגותה ובמיוחד כלפי, היא מאוד צריכה תמיד להראות לי שהיא המנהלת ואני הפרעוש הקטן שנמצא לשרת את כל העולם וכמובן במיוחד אותה.

אותה בחורה - כאמור המתוקה שלנו הינה בשכבת גיל של חצי בגילה ממני, והיא ינקה מהמנהלת את העובדה שהכל צריך לבקש ממני אבל ברמה כפולה ומכופלת ממה שהוסבר לה. בפועל היא מבקשת ממני דברים כ"כ מוגזמים (כמו לקחת חתיכת קרש קטן שעומד בחדר המתנה הנמצא כ-2 מ' לערך מהמחסן ומבקשת ממני להכניס למחסן), אני מציינת את המילה מוגזמים היות ואנשים אחרים אצלנו אשר גם בקטע של משחקי יוקרה ואשר הינם בכירים ברמה שלה ומעלה אבל לא פונים אלי ברמה עד כדי כך משפילה.

נכנסתי לאיזה שהוא סוג של דיכאון מהנושא הזה כי אינני יודעת בדיוק איך לגשת ולדבר איתה כי אני לא יודעת באיזה מילים להשתמש בשביל שלא אהיה תוקפנית מדי (זה קצת אופייני לי במצבים שאני צוברת כעס), ומצד שני להעיר בצורה אסרטיבית אך נעימה על כך שאני לא סמרטוט שלה....

אגב,הדוגמא שנתתי לגבי משחקי היוקרה היא דוגמית קטנטנה.

יש אצלנו אווירה שכל מילה שקצת לא מוצאת חן בעיני מישהו רצים למנהלת לספר לה (במיוחד בקשר אלי עד כמה שידוע לי), אני מרגישה שאני במצב מאוד עדין שאם אלך לדבר איתה זה יגיע בטיסה ישירה למנהלת, יש לציין שאין עלי איום של פיטורין אבל מאידך אין לי בטחון עצמי ומאוד מרגישים את זה עלי.

תודה מראש

דדלי