הוספת הודעההוספת תגובה פורום דיכאון אחרי לידה - ראש הפורום

אולי לחץ נפשי? חרדות?

ל ליליילי(10.8.2010, 16:20)

שלום לך ד"ר..אכן עשיתי את כל הבדיקות דם ורפואיות..אתמול בלילה התעוררתי כמו כל לילההשינה לא טובה כלל מתעוררת כל שעה ויותר...והרגשתי סחרחורת והצוואר אצלי כל הזמן כאב ומתוח יש לי פריצת דיסק בצוואר אבל הרופא אורטופד ומומחה אמר שהפריצההיא לא רצינית והיא לא אמורה להעיד על המצב שאני מרגישה אותו לא צריכה ניתוח כלום...מה שכן אנימרגישה גם שקשה לי לנשום ופתאום ניכנסת כמו ללחץ ועומד לקרא לי משהו כאילו עומדת להיחנק אני אפילו לא יודעת להסביר את עצמי לצערי..וכשאני מדברת עם אנשים זה קורה לחץ שנופל על כפות הרגליים חוסר שיווי מישקל נוראי אני מתארת לעצי שזה משהו חרדתי או פניקה אבל להתמודד עם זה 6 שנים זה סיוט. לקחתי המון כדורים של פסיכולוגים ופשוט ברחתי מי זה מהר היו לי תופעות איומות של בכי שרייפות בגוף ויותר סחרחורות אז אני לא בעד כדורים כימיקלים האם קלמנרבין יכל לעזור לי?

ומהו טיפול פסיכולוגי קוגנטיבי התנהגותי?

יש לציין שהייתי בחו"ל כשילדתי את בני היקר לפני כ6 שנים והייתי שנה אצל פסיכולוגית לשיחות... הכל מאז הלידה כי איבדתי אז המון דם התעלפויות שריפות בגוף חרדות רעידות ודיכאון

אני מקווה למצוא פתרון לבעיה כי אי אפשר לחיות ככה .. זה מתסכל ומפחיד ואין חשק לכלום ותמיד זה מה יהיה כשאני יוצאת ואך אתמודד עם זה כל התופעות הם מהראש מאחורה ומהצוואר הכאבים והסחרחורות תודה לך על העזרה ו!!