הוספת הודעההוספת תגובה פורום דיכאון אחרי לידה - ראש הפורום

מה יש לי?

יפעת(21.7.2011, 11:38)

היי, אני 9 ימים לאחר לידה, קיבלתי את הבן שלי במתנה ואני מרגישה שהוא הדבר שאני הכי אוהבת בעולם. אני מסתכלת עליו ולא מאמינה שהוא בא ממני. אני כל כך אוהבת אותו שכל פעם כשאני מסתכלת עליו אני מרגישה צורך עז לבכות וכשזה קורה אני לא מצליחה להפסיק. אני כל כך חושש לבריאותו תמיד, כל כך רוצה שיהיה לו טוב וכל הזמן מפחדת שאולי לא טוב לו או שאני לא מספיק טובה עבורו.

אני גרה עם בעלי ביחידה ליד ההורים שלו וההורים שלי גרים 45 דק' מכאן, אני כל כך רוצה להיות עם המשפחה שלי ועם אמא שלי אבל בעלי לא אוהב לישון מחוץ לבית ואני לא מוציאה את הילד לאחר החשכה 40 יום ע"פ אמונה שכזאת..

כואב לי שאמא שלו ככה קרובה ויכולה לבוא תמיד ואמא שלי לא (כי גם אין לה רשיון ומסובך להגיע למושב בו אני גרה) אני נקרעת בין בעלי למשפחה שלי. הם רוצים שאני אבוא ובעלי לא רוצה ללכת לשם.

אוף... אני מרגישה שאני כבר לא עומדת בזה. אני אוהבת את בעלי מאד ולא יכולה לישון בלעדיו אני מרגישה תלות רגשית בו ויחד עם זה אני צריכה להיות עם המשפחה שלי ולהיות עם אנשים כי כשאני לבד אני בוכה.

מה קורה איתי? אני מניקה את בני ללא שאיבה על מנת שיתרגל לפטמה ואני כל כך מותשת, לא ישנתי כבר הרבה זמן שינה טובה, התיאבון פסק לי ואני בקושי אוכלת וכל מה שאני רוצה יותר מהכל שכולם יהנו מבני ושאני אהיה אמא טובה..

סליחה אם פרקתי את הכל בבת אחת אבל אני באמת מרגישה שאני לא יכולה יותר...