פורום הטרדה מינית - ראש הפורום

מה כדאי לעשות 2??

אני(1.8.2002, 14:58)

לפני כשנתיים עשיתי טעות מקצועית ומנהל המחלקה (שטינו מנהלי הישיר) השפיל אותי בצעקות, באיומים (אם עוד פעם לא תעשי מה שאני אומר לך, אני אעיף אותך בבעיטה), ובלי קשר - אני יושבת בחורה יחידה בפורום של מספר מנהלים גברים. בפורום זה, ובאחרים, נוהג אותו מנהל מחלקה לספר בדיחות גסות. לאחר האירוע המצער, ביקשתי לשוחח עם אותו מנהל והסברתי שאכן עשיתי טעות מקצועית, ועל כך אני מצטערת ומוכנה ללמוד כיצד להמנע מכך בעתיד, אך אני לא מוכנה לספוג, בשופ אופן יחס כזה בעתיד, מכל סיבה שהיא (לא הצעקות, האיומים ולא הבדיחות).

מאז, לא רק שהמצב לא הופסק, הוא אף החמיר.

לפני כמה חודשים התלוננתי בפני נציגת המפעל האחראית על הטרדות במקום העבודה - על אוירה לא נעימה בכלל והטרדות מכמה גורמים, ועל המנהל המסויים הזה. שלשה שבועות אחר כך, קיבלתי משוב שאני לא עומדת בצפיות העבודה ואם לא אשפא את התנהגותי המקצועית תוך 90 יום אפוטר. את המכתב הזה קיבלתי כשבוע לאחר תאונת דרכים (בעודי בחופשת מחלה).

חשוב לציין, שכחודש וחצי לפני המשוב המדובר, קיבלתי ממנהלי הקודם (שבנתיים עבר תפקיד) משוב טוב.

ביקשתי לדבר עם מנהלו של המתנכל, וביקשתי לעבור למחלקה אחרת (לא סיפרתי את הרקע, אך לפי האמוציות שהפגנתי הוא הבין לדבריו) הוא אישר, אבל אותו מנהל תירפד את אותו מעבר (וכעת - "אין משרה ההולמת את כישורי" זו התשובה שאני מקבלת).

אני לא רוצה לפגוע באותו מנהל (ותיק ובעל מעמד בכיר בחברה) אך אני לא מוכנה לשלם את המחיר בעקבות תלונה צודקת השגשתי.

מה לעשות?