חפשי שירשורים קודמים שלי בעניין , אני מתלהבת בטירוף מהמשאבה הזו, וזה עולה רק 150 ש"ח לחודש. עבורי שווה כל פרוטה. תוך חודש העלתי איתה את יצור החלב מ- 100 מ"ל ביום ל- 500 מ"ל ביום. (אני רק שואבת ולא מניקה.)
תשאלי מה שבא לך ואענה בשמחה.