הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מה את מצפה בקשר זוגי?

ענבר(30.4.2020, 22:04)

ד"ר אורן חסון , יקר , שוב תודה . למען הסדר והמיקוד-אענה בדיוק על מילותייך :)

א. בזוגיות אני מחפשת אהבה , ביטחון מוחלט , נאמנות , המון משיכה מינית ומיניות ושיתוף מלא בכל . בנוסף שיהיה לכל אחד את העצמאיות והעצמיות שלו בנוגע לתחביבים ועיסוק .

ב. את כל הדברים שציינתי בסעיף א - ראיתי בגברים אותם אהבתי ונשואים ורואה בגבר נשוי שאני מאוהבת ואוהבת אותו כרגע עד השמיים ובחזרה - רק שכמו שציינת - הוא בלתי מושג . אם אדייק-הגברים הללו..לא יכלו באמת להעניק לי את מה שציינתי אלא את העניין המיני כמו שכתבת .

לגבי הגבר ההוא - הידיד - עליו כתבתי במכתבי - ואקרא לו ירון : אכן לעולם הוא אפילו לא היה עבורי בר השוואה לגברים שבאמת אהבתי . הוא היה רק ידיד רחוק וזהו.

אכן יכול להיות - שהעובדה שאני עם השנים פיתחתי אליו קשר ידידותי (אם כי רק בתקופות מסויימות תיקשרנו עם השנים - וכלל לא הרבה) , הכרות רבה , ואפילו במובן מסויים בלבד - תחושת ביטחון מאוד מסויימת וקטנה ואפילו אולי אהדה מסויימת , והכרות שהובילה לתחושה שאני יכולה לסמוך עליו (למרות שבדיאווד אני לא חושבת שניתן לסמוך עליו..-כחבר אמת) , והעובדה שהוא אדם רווק , עם משפחה שנחמד לי להיות עימה , (בעבר היה מסכים מעט להכיר לי אותם) - והמחשבה שאקבל יחס של אדם רווק שזה אומר זוגיות אמיתית - וכך גם - בתנאי שהוא היה כביכול משתנה בהתנהגותו ההזוייה כלפיי וגם כללית , - מה שהיה מביא כן למצב בו הייתי מתחילה להמשך אליו - והמחשבה שאולי אני מפספסת אדם שכן יכל להיות עימי בקשר משמעותי.. ולתת לי דברים שהגברים שאהבתי לא יכלו לתת לי - המחשבה הזו - כשדמיינתי אותו אדם אחר - כן משכה אותי לנסות אותו . אבל זה לא היה זה למרות שהוא דווקא הפתיע אותי לטובה בהתחלה וכן ניסה ללמוד מה עושה לי כייף והודה שרוצה זוגיות רצינית איתי .

גם אם הבנתי שהוא מחוק .. הסתקרנתי לדעתך בנוגע לאיש הזה (הוא בן 40..ובחורות הוא רואה רק באינטרנט..) - לא בשביל לחשוב על קשר עימו .. רק סתם סקרנית לפענח את ההתנהגות שלו לפי הדברים שפירטתי לך .. ושוב.. לא בשביל לחזור למחשבה על זוגיות עימו .. . האם התגובה האחרונה הרודנית הלוחמת שלו כשרק שאלתי אותו למה לא צלצל לשאול לשלומי .. לא היתה מפחידה? :)

אני שוב.. מאוד מאוד מודה לך ..

ענבר