הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תקופה קשה

ד"ר אורן חסון(1.12.2022, 0:08)

אינה יקרה,

אני לא יכול לומר לך אם יש מצב או לא. ומה זה נקרא "יש מצב"? אם את שואלת, למשל, האם יש אפשרות של אחוז אחד סיכוי שישנה את דעתו? - יכול להיות. כלומר, זה אומר שמתוך 100 פעמים שבהם הוא יהיה במצב הזה, ב 99 מהם הוא יבחר שלא להיות איתך. האם זה נקרא בעינייך יש מצב?

אני לא יכול לדעת אם "יש מצב", או מה בדיוק זה אומר. אבל לכן אולי הכי נכון הוא שתשאלי את עצמך: את מכירה אותו, ואת התגובות שלו. את שמעת את מה שהוא אומר, והציפיות שלך עלו גבוה מדי פעם, וקרסו בפעמים אחרות. אז סליחה על הגישה המתמטית, אבל בין 0 ל 100, מה את חושבת הסיכוי שהוא בסופו של דבר יחליט שהוא רוצה להיות איתך? ואם את חושבת שזה 10, או 20, האם זה מספיק טוב לך? כי זה אומר שהסיכוי שהוא כן יהיה איתך זה רק 1 לעשר, או 1 לחמש. האם זה מספיק טוב לך?

ואגיד משהו אחר, בנוסף לזה. לאחר כל הסאגה הזאת, נראה לי שגם אם הוא יחליט להיות איתך, בחוסר היציבות שלו - תיתקלי לבטח במקרים שונים שבהם הוא יחשוב פעמיים או שלוש אם הוא עשה את הצעד הנכון, ובכל פעם שלא תסכימו על משהו, הוא יחשוב שעשה אולי צעד לא נכון, כי יהיה לו קשה להיות נדיב איתך ולוותר - כי הויתור שלו, בעיניו, תמיד יהיה גדול יותר.

יהיה קשה מאד להתגבר על הפער הזה. ממליץ לך לעשות כמה פגישות עם מטפל, כדי לברר טוב יותר בינך לבינך מה נכון לך, ואיך להיות חזקה בין אם תהיו ביחד ובין אם לאו. כך או כך, להערכתי, צפויה לך תקופה קשה.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com